Rezumate VIDEO EURO 2012

Rezumat video Portugalia – Cehia 1-0 EURO 2012 Sferturi de finala

• June 22, 2012 4:57 pm
  • Comments Off on Rezumat video Portugalia – Cehia 1-0 EURO 2012 Sferturi de finala

Portugalia a invins Cehia cu 1-0 in primul sfert de finala de la Campionatul European de Fotbal si s-a calificat in semifinale acolo unde va intalni invingatoarea din meciul Spania – Franta. Echipa lui Paulo Bento a inceput mai bine meciul si a ratat cateva ocazii de gol prin Cristino Ronaldo si Hugo Almedia. Acesta din urma a iesit accidentat in minutul 40 fiind inlocuit cu Helder Postiga. La pauza scorul a fost egal 0-0.

In repriza a doua tot portughezii au iesit mai motivati de la cabine insa au ratat doua mari ocazii de gol prin Cristino Ronaldo care a trimis de fiecare data mingea in poarta. In minutul 80 acelasi Cristiano Ronaldo reuseste sa inscrie cu capul dupa o centrare perfecta venita de la jucatorul lui FC Porto, Moutinho.

Urmariti rezumatul video al meciului Portugalia – Cehia 1-0 mai jos:

Pariati pe meciurile de la EURO 2012 si aveti sansa sa incasati un Bonus de 100 RON! Pentru detalii click pe bannerul de mai jos: